شرکت ساختمانی بهساز از سال 1375 در شهر تهران شروع به فعالیت کرده است و دارای فعالیتهای متعدد در زمینه های طراحی و اجراء و ساخت در صنعت ساختمانی و عمرانی میباشد. در این گروه سعی بر آن شده است تا با ارائه روشهای نوین فنی و مهندسی به بهبود خدمات این حوزه برای فعالان در استان تهران کمک بسزایی شود.

همچنین در طول این مدت سعی بر آن شده که در تولید نرم افزارهای گوناگون در جهت طراحی و محاسبات ساختمان و تولید آموزش های بسیار مفید در بکارگیری از نرم افزار های مورد نیاز در این حوزه کار شود. و دست آورد این تلاش ها را در اختیار کاربران این صنعت قرار دهد.

لازم بذکر میباشد که از همان ابتدا یعنی سال 2001 میلادی اقدام به ثبت و راه اندازی دامنه و سایت بهساز نموده ایم ، تا از این راه بتوانیم با افراد زیادی از طریق این درگاه بزرگ در ارتباط و خدمت رسانی باشیم.همچنین در فروشگاه آنلاین بهساز برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» در بستر ایمن و آسان را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که بهساز از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات مهندسی ساختمان، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست ،گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف خداوند منان ،  با همت و تلاش و با به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم .

با آرزوی فردایی بهتر برای شما .

کاربران گرامی جهت ارتباط با مجموعه بهساز میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

تلفن تماس :    44092726-021 

تلفن همراه :    4092726-0939

تلفن شکایات :  44092726-021

نمابر :              44040093-021

پست الکترونیکی: Behsaz{at}Behsaz.com

نشانی دفتر مرکزی: تهران ، فلکه دوم صادقیه ، بلوار فردوس ، خيابان وفا آذر شمالی ، كوچه پانيذ ، پلاك 8 ، واحد 16 

کد پستی : 1481853985