7 روز ضمانت بازگشت

 

 
برای احترام به حقوق مشتریان و جلب اعتماد آنها نسبت به مجموعه بهساز امکان بازگشت کالا را برای آنها فراهم نموده ایم.
 بازگشت کالا بنا به سیاست های مدیران سایت بهساز و نوع کالا متفاوت می باشد.

  • چنانچه سفارش خود را نهایی نموده اید و قبل از ارسال کالا توسط فروشگاه بهساز از خرید آن منصرف شده اید لطفا هرچه سریعتر با واحد فروش و پشتیبانی فروشگاه بهساز تماس گرفته و سفارش خود را کنسل نموده و وجه پرداختی سریعا استرداد میشود. (برای محصولات غیر دانلودی )
  • در صورت ارسال کالا برای شما و انصراف شما از خرید ، لطفا بسته بندی کالا را باز نکنید . کالاهایی که بصورت آک بند بوده و هیچگونه آسیبی در جعبه و بسته بندی آنها اعمال نشده اند را بدون چون و چرا بازپس میگیریم . لازم بذکر است هزینه ارسال کالا برای فروشگاه بهساز به عهده مشتری می باشد . لطفا کالا را در صورت امکان درون یک جعبه دیگر گذاشته و ارسال نمایید . مشتری گرامی لطفا قبل از عودت کالا با واحد فروش و پشتیبانی شرکت بهساز تماس گرفته و موضوع را با مسئولین مربوطه در میان بگذارید.
  • کالاهایی که در مرحله ارسال دچار شکستگی و آسیب شده اند از بیمه حمل و نقل برخوردارند و مشتری می تواند کالا را به آدرس پستی فروشگاه برگرداند و فروشگاه تعهد می نماید کالای سالم را برای مشتری جایگزین و ارسال نماید . هزینه ارسال کالا به فروشگاه بهساز بر عهده فروشگاه می باشد . لطفا رسید ارسال کالا را همراه به فاکتور کالا برای فروشگاه بهساز ارسال نمایید.
  • کالاهایی که بنا بر بی احتیاطی در نصب ، حمل و نقل و استفاده توسط مشتری دچار آسیب شده باشند شامل ضمانت بازگشت کالا نمی شوند .

هدف ما حفظ رضایت شماست .